Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
24 sep 19:30 Birdaard FC 45+1 Be Quick D 45+1
24 sep 20:00 Ropta Boys 45+1 Birdaard FC 45+1
24 sep 20:30 Birdaard FC 45+1 VCR 45+1
24 sep 21:30 Dokkum 45+1 Birdaard FC 45+1
25 sep 9:00 Dokkum JO15-1JM Birdaard FC JO15-1
25 sep 9:00 Birdaard FC JO11-1 Be Quick D JO11-2
25 sep 9:00 Wykels Hallum JO9-1 Birdaard FC JO9-1
25 sep 9:00 Birdaard FC JO8-1 VC Trynwalden JO8-1
25 sep 9:00 Birdaard FC JO7-1 FVC JO7-2
25 sep 9:10 Birdaard FC JO7-1 Leovardia JO7-1JM
25 sep 9:20 FC Burgum JO7-3 Birdaard FC JO7-1
25 sep 10:00 Birdaard FC JO10-1 Dokkum JO10-1
25 sep 10:30 SJO DFC JO19-1 Birdaard FC JO19-1
25 sep 11:00 Birdaard FC MO13-1d Be Quick D MO13-2
25 sep 12:00 CVO 2 Birdaard FC 3
25 sep 12:15 SJO Broekster Walden JO17-2 Birdaard FC JO17-1
25 sep 12:30 ST Wardy/Birdaard/Marrum VR1 SC Franeker VR1
25 sep 12:45 Heerenveense Boys 7 Birdaard FC 2
25 sep 14:30 Birdaard FC 1 WTOC 1
29 sep 19:30 V.V. Heerenveen 3 Birdaard FC 2
2 okt 8:30 Birdaard FC JO7-1 FVC JO7-2
2 okt 8:40 Birdaard FC JO15-1 VEV'67 JO15-4JM
2 okt 8:40 Birdaard FC JO7-1 FC Burgum JO7-3
2 okt 8:45 Be Quick D MO13-1 Birdaard FC MO13-1d
2 okt 8:50 Leovardia JO7-1JM Birdaard FC JO7-1
2 okt 9:00 VCR JO11-1 Birdaard FC JO11-1
2 okt 9:00 VC Trynwalden JO10-2 Birdaard FC JO10-1
2 okt 9:00 Wykels Hallum JO8-1 Birdaard FC JO8-1
2 okt 10:00 Birdaard FC JO9-1 VC Trynwalden JO9-1
2 okt 10:15 Birdaard FC JO17-1 Geel Wit JO17-1
2 okt 12:10 Birdaard FC JO19-1 SC Berlikum JO19-1
2 okt 14:00 SC Kootstertille 1 Birdaard FC 1
2 okt 14:00 Birdaard FC 2 Leovardia 4
2 okt 14:30 ST Beetgum/CVO VR1 ST Wardy/Birdaard/Marrum VR1
2 okt 16:00 Birdaard FC 3 Be Quick D 8
9 okt 9:00 Birdaard FC JO8-1 Be Quick D JO8-1
9 okt 9:00 Birdaard FC JO7-1 FC Burgum JO7-3
9 okt 9:10 FVC JO7-2 Birdaard FC JO7-1
9 okt 9:20 Birdaard FC JO7-1 Leovardia JO7-1JM
9 okt 10:00 Birdaard FC JO11-1 Amelandia JO11-1JM
9 okt 10:00 Birdaard FC JO9-1 S.C. Stiens JO9-1
9 okt 11:00 Birdaard FC MO13-1d Suawoude MO13-1
9 okt 12:30 Birdaard FC 2 V en V'68 2
9 okt 12:30 Ropta Boys JO15-1 Birdaard FC JO15-1
9 okt 14:30 Birdaard FC 1 V en V'68 1
9 okt 14:30 Ropta Boys 3 Birdaard FC 3
9 okt 15:00 LSC 1890 JO19-2 Birdaard FC JO19-1
9 okt 16:30 ST Wardy/Birdaard/Marrum VR1 ST Dronrijp/Foarut VR1
15 okt 19:30 Dokkum 45+1 Birdaard FC 45+1
15 okt 20:00 Birdaard FC 45+1 Be Quick D 45+1
15 okt 21:00 Ropta Boys 45+1 Birdaard FC 45+1
15 okt 21:30 Birdaard FC 45+1 VCR 45+1
16 okt 14:30 GSVV 1 Birdaard FC 1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!