Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingen

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Birdaard FC JO7-1 17.00 - 18.00 Anne Bouma, Martzen Feenstra
  • Kunstgrasveld 1
  • Ballenrek 1
Birdaard FC JO8-1 17.00 - 18.00 Anne Bouma, Martzen Feenstra
  • Kunstgrasveld 1
  • Ballenrek 1
Birdaard FC JO8-2 17.00 - 18.00 Anne Bouma, Martzen Feenstra
  • Kunstgrasveld 1
  • Ballenrek 1
Birdaard FC JO9-1 17.00 - 18.00 Harmen Akkerman
  • Half veld gras
  • Ballenrek 2
Birdaard FC JO10-1 18.00 - 19.00 Anne Bouma, Jesse Feenstra, Jetze Oberman
  • Kunstgrasveld 1
  • Ballenrek 1
Birdaard FC JO11-1 18.00 - 19.00 Anne Bouma, Jesse Feenstra, Jetze Oberman
  • Kunstgrasveld 1
  • Ballenrek 1
Birdaard FC MO11-1 18.00 - 19.00 Eddy Terpstra
  • Half veld gras
  • Ballenrek 2
Birdaard FC JO14-1 19.00 - 20.00 Hidde Kingma, Ruerd Kloosterman
  • Half veld gras
  • Ballenrek 4
Birdaard FC JO17-1JM 19.00 - 20.00 Klaas van Zuiden
  • Kunstgrasveld 1
  • Ballenrek 5
ST Wardy/Birdaard/Marrum VR1 19.30 - 21.00 Sije van der Meulen, Mark Vijver
  • Ferwert half veld gras
  • -
ST Wardy/Birdaard/Marrum VR30+1 19.30 - 21.00 Mark Vijver, Sije van der Meulen
  • Ferwert half veld gras
  • -
ST Wardy/Birdaard/Marrum VR2 19.30 - 21.00 Sije van der Meulen, Mark Vijver
  • Ferwert half veld gras
  • -
ST Wardy/Birdaard/Marrum VR30+2 19.30 - 21.00 Sije van der Meulen, Mark Vijver
  • Ferwert gras
  • -
Birdaard FC 1 20.00 - 21.30 Martin Brandsma
  • Kunstgrasveld 1
  • Ballenrek 5
Birdaard FC 2 20.00 - 21.30 Rinze Visser
  • Half veld gras
  • Ballenrek 4

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Birdaard FC MO15-1 19.00 - 20.00 Samuel Oberman
  • Kunstgrasveld 1
  • Ballenrek 3

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Birdaard FC JO8-1 17.00 - 18.00 Oetsen de Beer, Anne Bouma
  • Half veld gras
  • Ballenrek 1
Birdaard FC JO8-2 17.00 - 18.00 Anne Bouma, Oetsen de Beer
  • Half veld gras
  • Ballenrek 1
Birdaard FC JO9-1 17.00 - 18.00 Wietse Plutschouw
  • Kunstgrasveld 1
  • Ballenrek 2
Birdaard FC JO10-1 18.00 - 19.00 Jan Pieter Reitsma, Jesse Feenstra, Jetze Oberman
  • Half veld gras
  • Ballenrek 1
Birdaard FC JO11-1 18.00 - 19.00 Klaas van Zuiden, Jetze Oberman, Jesse Feenstra
  • Half veld gras
  • Ballenrek 1
Birdaard FC MO11-1 18.00 - 19.00 Wietse Plutschouw
  • Kunstgrasveld 1
  • Ballenrek 2
Birdaard FC 45+1 19.30 - 21.00 Sipke Kooistra
  • Kunstgrasveld 1
  • Ballenrek 5
Birdaard FC 3 19.30 - 21.00 Sipke Kooistra
  • Kunstgrasveld 1
  • Ballenrek 5
ST Wardy/Birdaard/Marrum VR1 19.30 - 21.00 Sije van der Meulen, Mark Vijver
  • Half veld gras
  • -
ST Wardy/Birdaard/Marrum VR30+1 19.30 - 21.00 Mark Vijver, Sije van der Meulen
  • Half veld gras
  • -
ST Wardy/Birdaard/Marrum VR2 19.30 - 21.00 Sije van der Meulen, Mark Vijver
  • Half veld gras
  • -
ST Wardy/Birdaard/Marrum VR30+2 19.30 - 21.00 Sije van der Meulen, Mark Vijver
  • Half veld gras
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Birdaard FC MO15-1 18.00 - 19.00 Samuel Oberman
  • Half veld gras
  • Ballenrek 3
Birdaard FC JO14-1 19.00 - 20.00 Hidde Kingma, Ruerd Kloosterman
  • Kunstgrasveld 1
  • Ballenrek 4
Birdaard FC JO17-1JM 19.00 - 20.00 Tim Weidenaar
  • Half veld gras
  • Ballenrek 5
Birdaard FC 1 20.00 - 21.30 Martin Brandsma
  • Half veld gras
  • Ballenrek 5
Birdaard FC 2 20.00 - 21.30 Rinze Visser
  • Kunstgrasveld 1
  • Ballenrek 4
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!