Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingsinfo per team

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Birdaard FC JO7-1 17.00 - 18.00 Harmen Akkerman, Anne Bouma, Wietse Plutschouw, Oetsen de Beer
  • Half veld gras
  • Ballenrek 1
Birdaard FC JO8-1 17.00 - 18.00 Oetsen de Beer, Wietse Plutschouw, Anne Bouma, Harmen Akkerman
  • Half veld gras
  • Ballenrek 1
Birdaard FC JO9-1 17.00 - 18.00 Jan Pieter Reitsma, Hans Ludema, Anne Bouma
  • Kunstgrasveld 1
  • Ballenrek 1
Birdaard FC JO10-1 18.00 - 19.00 Thomas Jansma, Yannieck Kingma
  • Half veld gras
  • Ballenrek 1
Birdaard FC 45+1 19.30 - 21.00 Sipke Kooistra
  • Kunstgrasveld 1
  • -
Birdaard FC 3 19.30 - 21.00 Sipke Kooistra
  • Kunstgrasveld 1
  • Ballenrek 5
ST Wardy/Birdaard/Marrum VR1 20.00 - 21.30 Sije van der Meulen, Mark Vijver
  • Half veld gras
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Birdaard FC JO11-1 17.00 - 18.00 Klaas van Zuiden
  • Half veld gras
  • Ballenrek 2
Birdaard FC JO17-1 18.00 - 19.00 Samuel Oberman
  • Half veld gras
  • Ballenrek 3
Birdaard FC MO13-1d 18.00 - 19.00 Ytje Folkertsma, Noa Steenbeeke
  • Kunstgrasveld 1
  • Ballenrek 2
Birdaard FC JO15-1 19.00 - 20.00 Hidde Kingma
  • Half veld gras
  • Ballenrek 3
Birdaard FC JO19-1 19.00 - 20.00
  • Kunstgrasveld 1
  • Ballenrek 4
Birdaard FC 1 20.00 - 21.30 Harry Beintema
  • Kunstgrasveld 1
  • Ballenrek 5
Birdaard FC 2 20.00 - 21.30 Samuel Oberman
  • Half veld gras
  • Ballenrek 3

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Birdaard FC JO7-1 17.00 - 18.00 Harmen Akkerman, Wietse Plutschouw, Anne Bouma, Oetsen de Beer
  • Kunstgrasveld 1
  • Ballenrek 1
Birdaard FC JO8-1 17.00 - 18.00 Anne Bouma, Harmen Akkerman, Wietse Plutschouw, Oetsen de Beer
  • Kunstgrasveld 1
  • Ballenrek 1
Birdaard FC JO9-1 17.00 - 18.00 Jan Pieter Reitsma, Hans Ludema, Anne Bouma
  • Half veld gras
  • Ballenrek 1
Birdaard FC JO10-1 18.00 - 19.00 Thomas Jansma, Yannieck Kingma
  • Kunstgrasveld 1
  • Ballenrek 1
Birdaard FC MO13-1d 18.00 - 19.00 Ytje Folkertsma, Noa Steenbeeke
  • Half veld gras
  • Ballenrek 1
Birdaard FC JO17-1 19.00 - 20.00 Tim Weidenaar
  • Kunstgrasveld 1
  • Ballenrek 3
Birdaard FC JO19-1 19.00 - 20.00
  • Half veld gras
  • Ballenrek 4
Birdaard FC 1 20.00 - 21.30 Harry Beintema
  • Half veld gras
  • Ballenrek 5
ST Wardy/Birdaard/Marrum VR1 20.00 - 21.30 Sije van der Meulen, Mark Vijver
  • Ferwert half veld gras
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Birdaard FC JO11-1 18.00 - 19.00 Klaas van Zuiden
  • Kunstgrasveld 1
  • Ballenrek 2
Birdaard FC JO15-1 19.00 - 20.00 Marcus Oberman, Klaas van Zuiden
  • Kunstgrasveld 1
  • Ballenrek 3
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!